Pełno w Sieci (Cudnie) – Puławy

0 / 5 Średnia ocena: 0

Your page rank:

Puławy to niewielkie miasteczko w województwie lubelskim, położone na skraju Małopolskiego Przełomu Wisły. W pobliżu centrum Karolina i Damian otworzyli restaurację Cudnie. Na własny biznes zaciągnęli kredyt, z którego spłatą od początku mieli problem. Lokal świecił pustkami, młodzi właściciele co miesiąc musieli dokładać do interesu, a rosnące długi negatywnie wpłynęły na ich relacje. Na pomoc postanowili wezwać Magdę Gessler.

Dane adresowe
Pełno w Sieci
(dawniej Cudnie)
ul. Wojska Polskiego 1/52
24-100 Puławy

ZAMKNIĘTE

NA STAŁE

Pełno w Sieci – podsumowanie Kuchennych Rewolucji

Magda Gessler w ciągu kilku dni udzieliła Karolinie i Damianowi wielu cennych rad i wskazówek. Wszystko po to, żeby w pełni wykorzystali szansę, jaką dał im udział w Kuchennych Rewolucjach. Finałowa kolacja zachwyciła zaproszonych gości i obudziła nadzieje na lepszą przyszłość. Kilka tygodni później młodzi restauratorzy z Puław odwiedzili jednak panią Magdę w Warszawie, żeby poinformować, że zamknęli swoją restaurację z powodów finansowych. Prowadząca program nie kryła zawodu ich decyzją, pozostało tylko życzyć młodym ludziom powodzenia w szukaniu zawodowej drogi.

Nazwa przed Kuchennymi RewolucjamiCudnie
Nazwa po Kuchennych RewolucjachPełno w Sieci
Wynik rewolucjiUdana
Status restauracjiNieczynna
Odcinek4
Sezon25
Emisja w telewizji22 września 2022 r.

Jeden komentarz do “Pełno w Sieci (Cudnie) – Puławy

  • 22 września 2022 o 22:52
    Bezpośredni odnośnik

    Szczerze przeczytałem sam początek opisu. Dalej czytam choć już na wstępie duży błąd i nie jestem z Puław. “Puławy to niewielkie miasteczko w województwie lubelskim”. Za nim coś tekiego się napisze to warto trochę sprawdzić informacji o Polsce i wiedzy z geografi. W takim przypadku podsumowanie kuchni i dań nie miało dla mnie już dalej sensu. Puławy to nie jest miasteczko! Puławy to największe Miasto nadwiślańskie między Krakowem a Warszawą, miasto powiatowe prawie 50 000 tys. mieszkańców i posiadające prezydenta miasta. Mega bawi mnie to określenie miasteczko… Ciekawe co autor miał na myśli? Skoro Puławy są miasteczkiem to jak określić mniejsze miejscowości. Może wieś…?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *