Sezon 25

Pełno w Sieci (Cudnie) – Puławy

0 / 5 Średnia ocena: 1

Your page rank:

Puławy to niewielkie miasteczko w województwie lubelskim, położone na skraju Małopolskiego Przełomu Wisły. W pobliżu centrum Karolina i Damian otworzyli restaurację Cudnie. Na własny biznes zaciągnęli kredyt, z którego spłatą od początku mieli problem. Lokal świecił pustkami, młodzi właściciele co miesiąc musieli dokładać do interesu, a rosnące długi negatywnie wpłynęły na ich relacje. Na pomoc postanowili wezwać Magdę Gessler.

Dane adresowe
Pełno w Sieci
(dawniej Cudnie)
ul. Wojska Polskiego 1/52
24-100 Puławy

ZAMKNIĘTE

NA STAŁE

Pełno w Sieci – podsumowanie Kuchennych Rewolucji

Magda Gessler w ciągu kilku dni udzieliła Karolinie i Damianowi wielu cennych rad i wskazówek. Wszystko po to, żeby w pełni wykorzystali szansę, jaką dał im udział w Kuchennych Rewolucjach. Finałowa kolacja zachwyciła zaproszonych gości i obudziła nadzieje na lepszą przyszłość. Kilka tygodni później młodzi restauratorzy z Puław odwiedzili jednak panią Magdę w Warszawie, żeby poinformować, że zamknęli swoją restaurację z powodów finansowych. Prowadząca program nie kryła zawodu ich decyzją, pozostało tylko życzyć młodym ludziom powodzenia w szukaniu zawodowej drogi.

Nazwa przed Kuchennymi RewolucjamiCudnie
Nazwa po Kuchennych RewolucjachPełno w Sieci
Wynik rewolucjiUdana
Status restauracjiNieczynna
Odcinek4
Sezon25
Emisja w telewizji22 września 2022 r.

2 komentarze do “Pełno w Sieci (Cudnie) – Puławy

  • Szczerze przeczytałem sam początek opisu. Dalej czytam choć już na wstępie duży błąd i nie jestem z Puław. “Puławy to niewielkie miasteczko w województwie lubelskim”. Za nim coś tekiego się napisze to warto trochę sprawdzić informacji o Polsce i wiedzy z geografi. W takim przypadku podsumowanie kuchni i dań nie miało dla mnie już dalej sensu. Puławy to nie jest miasteczko! Puławy to największe Miasto nadwiślańskie między Krakowem a Warszawą, miasto powiatowe prawie 50 000 tys. mieszkańców i posiadające prezydenta miasta. Mega bawi mnie to określenie miasteczko… Ciekawe co autor miał na myśli? Skoro Puławy są miasteczkiem to jak określić mniejsze miejscowości. Może wieś…?

    Odpowiedz
    • Bo 50 tys ludzi w takiej miejscowości to jest właśnie małe miasteczko zakompleksiony małomiasteczkowy człowieczku.

      Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *