Sezon 24

Wino i żarełko u Bujaka (Pizzeria Bujani) – Tarnów

0 / 5 Średnia ocena: 0

Your page rank:

Tarnów to ponad stutysięczne miasto położone w województwie małopolskim. Tuż przy okazałej Bramie Seklerskiej Katarzyna i Krzysztof otworzyli pizzerię. Mimo dobrej lokalizacji w centrum i wieloletniego doświadczenia w prowadzeniu restauracji, Bujani świeciła pustkami. Rosnące długi i brak sukcesów coraz bardziej przygnębiały właścicieli. W poszukiwaniu pomocy zwrócili się do Magdy Gessler.

Dane adresowe
Wino i Żarełko u Bujaka
(dawniej Pizzeria Bujani)
ul. Urszulańska 7
33-100 Tarnów

OTWARTE
WTOREK – NIEDZIELA

Wino i żarełko u Bujaka – podsumowanie Kuchennych Rewolucji

Właścicielom i załodze tarnowskiej restauracji potrzebny był zastrzyk dobrej energii i pozytywnego myślenia. Nowe nastawienie i wiara w lepszą przyszłość przełożyły się na sukces finałowej kolacji, podczas której pusta dotąd piwnica zapełniła się gośćmi. Odmienione wnętrze i pyszne potrawy zrobiły ogromne wrażenie. Magda Gessler podczas wizyty kontrolnej nie kryła radości z sukcesu, do którego się przyczyniła. Po raz kolejny okazało się, że pasja w połączeniu z talentem kulinarnym to przepis doskonały.

Nazwa przed Kuchennymi RewolucjamiPizzeria Bujani
Nazwa po Kuchennych RewolucjachWino i żarełko u Bujaka
Wynik rewolucjiUdana
Status restauracjiCzynna
Odcinek10
Sezon24
Emisja w telewizji5 maja 2022 r.

Jeden komentarz do “Wino i żarełko u Bujaka (Pizzeria Bujani) – Tarnów

  • Dlaczego zostało napisane: “Wino i żarełko u Bujaka (Pizzeria Bujani) – Białystok”? Przecież restauracja mieści się w Tarnowie, a nie w Białymstoku!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *