Sezon 22NieczynneUdaneMazowieckieWarszawa

Ristorante Caponata Siciliana (Na Okrągło) – Warszawa

0 / 5 Średnia ocena: 4.33

Your page rank:

Warszawska Praga – Południe to dzielnica z dużą ilością zieleni. Niedaleko słynnego Parku Skaryszewskiego, w jednym z wieżowców, trzech przyjaciół otworzyło restaurację Na Okrągło, serwującą pizze, makarony i dania domowe. Niestety nie znalazło się wielu chętnych na takie menu, a lokal z miesiąca na miesiąc przynosił coraz większe straty. Właściciele zaczęli oszczędzać na produktach, co tylko pogorszyło sytuację. Poprosili więc o pomoc Magdę Gessler.

Dane adresowe
Ristorante Caponata Siciliana
(dawniej Na Okrągło)
Aleja Stanów Zjednoczonych 32
04-036 Warszawa

ZAMKNIĘTE
NA STAŁE

Ristorante Caponata Siciliana – podsumowanie Kuchennych Rewolucji

Magda Gessler w ciągu kilku dni zmieniła w warszawskiej restauracji bardzo wiele, chcąc stworzyć wyjątkowe miejsce na mapie stolicy. Rewolucja przebiegła sprawnie, udało się zrealizować zamierzenia prowadzącej program i podać kolację zaproszonym gościom. Kontrolna wizyta nie wypadła już jednak tak gładko. Niestety większość dań, których spróbowała nie spełniła jej oczekiwań. Nieprzyjazna atmosfera panująca w lokalu i brak energii właścicieli również przyczyniły się do negatywnej oceny wyniku rewolucji.

Nazwa przed Kuchennymi RewolucjamiNa Okrągło
Nazwa po Kuchennych RewolucjachRistorante Caponata Siciliana
Wynik rewolucjiUdana
Status restauracjiNieczynna
Odcinek6
Sezon22
Emisja w telewizji25 marca 2021 r.

Jeden komentarz do “Ristorante Caponata Siciliana (Na Okrągło) – Warszawa

  • Ten kelner z kolkiem w nosie, oobrzydliwy. Moj Tatus mial hodowlane byki z takimi kolkami w nosie . Wyglada tak jak by smerdel mu wisial, nigdy bym u niego nic nie zamowila do jedzenia, sorry. Kultura osobista w gastronomii jest barfdzo wazna.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *