Sezon 22CzynneUdaneKujawsko-PomorskieToruń

List z Kaukazu (Baku) – Toruń

0 / 5 Średnia ocena: 0

Your page rank:

Toruń to duże miasto w województwie kujawsko-pomorskim. Kuszący bogatą historią i ciekawymi zabytkami, jest licznie odwiedzany przez turystów. Wybuch pandemii koronawirusa znacznie wpłynął na liczbę odwiedzających restaurację Norberta, położoną w pobliżu Starego Miasta. Spadek obrotów spowodował redukcję zatrudnienia, a przemęczenie – konflikty między pracownikami. Na pomoc wezwano Magdę Gessler.

Dane adresowe
List z Kaukazu
(dawniej Baku)
ul. Łazienna 13
87-100 Toruń

ZAMKNIĘTE
NA STAŁE

List z Kaukazu – podsumowanie Kuchennych Rewolucji

Rewolucja w restauracji Norberta nie była łatwa. Jednak szczere rozmowy pomogły w zażegnaniu konfliktów i pozwoliły załodze z nową energią włączyć się w przygotowanie finałowej kolacji. Smaki i sposób jej podania oczarował gości. Wizyta kontrolna wypadła znakomicie, Magdzie Gessler smakowały dania, których spróbowała. List z Kaukazu otrzymał pozytywną ocenę od warszawskiej restauratorki.

Nazwa przed Kuchennymi RewolucjamiBaku
Nazwa po Kuchennych RewolucjachList z Kaukazu
Wynik rewolucjiUdana
Status restauracjiNieczynna
Odcinek12
Sezon22
Emisja w telewizji6 maja 2021 r.

Jeden komentarz do “List z Kaukazu (Baku) – Toruń

  • Ogladam ostatnio te rewolucje Magdy Gessler i wniosek jeden : masa nieudanych rewolucji. Na palcach w calej Polsce mozna policzyc ile resteuracji dziala po rewolucji. No ale Madzia urosla i przedstawiana jako , NIEKWESTIONOWANY AUTORYTEK KULINARNY…… czyzby na pewno ? Odniose sie do tej ostatniej ktora ogladam, LIST Z KAUKAZU oczywiscie powtorka w TVN, mozna jajko zniesc ze smiechu stoi facet na mrozie ze sloikami przed piekna restauracja, co to ma byc, na dworzu mozna zjesc a w pomieszczeniu juz nie, dlaczego. Glupota jaka ogarnela cala Polske wykonczyla mase dobrze pesperujacych miejsc gastronomicznych i tragedia ludzi, nie wiadomo jak to nazwac. Szkoda ze nikt za to nie beknie, nikt nie zaplaci tym ludziom odszkodowania ze bankructwa. Za to akurat nie jest winna Magda Gessler, choc nie zmienie zdania ze Madzia robi troszke dobrze tym lokalom bo odnawia, ale wiecej robi dla siebie dobra reklame. Lamie wszelkie standarty sanepidu, az sie prosi zeby ci wlasnie bardziej przejrzeli jej poczynania w kuchniach i wyciagneli wnioski, lacznie z pouczeniem, lub kara bo zwykly czlowiek nie nadazal by placi mandaty.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *