Sezon 21CzynneUdaneMazowieckieWarszawa

W Małym Domku (Nowa Villa Ostródzka) – Warszawa

0 / 5 Średnia ocena: 5

Your page rank:

Warszawa to nie tylko wieżowce i blokowiska. Na granicy Bródna i Targówka, na zacisznym osiedlu domków jednorodzinnych mieściła się restauracja Nowa Villa Ostródzka, prowadzona przez braci Piotra i Marcina. Obaj panowie mogli pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży gastronomicznej. Niestety to nie wystarczyło, by odnieść sukces. Gości w lokalu braci było jak na lekarstwo. Na ratunek przybyła Magda Gessler.

Dane adresowe
W Małym Domku
(dawniej Nowa Villa Ostródzka)
Ostródzka 14A
03-289 Warszawa

OTWARTE
CAŁY TYDZIEŃ

W Małym Domku – podsumowanie Kuchennych Rewolucji

W ciągu bardzo intensywnych czterech dni Magdzie Gessler udało się wstrząsnąć właścicielami i przeprowadzić rewolucję w ich restauracji. Finałowa kolacja zachwyciła sielską atmosferą i pysznymi daniami. Wizyta kontrolna przebiegła nie do końca zgodnie z planem. Mimo niedociągnięć, pani Magda uznała jednak podane jej dania za udane. W Małym Domku, polecanym przez restauratorkę z Warszawy wciąż można spróbować jej potraw.

Nazwa przed Kuchennymi RewolucjamiNowa Villa Ostródzka
Nazwa po Kuchennych RewolucjachW Małym Domku
Wynik rewolucjiUdana
Status restauracjiCzynna
Odcinek17
Sezon21
Emisja w telewizji26 listopada 2020 r.

Jeden komentarz do “W Małym Domku (Nowa Villa Ostródzka) – Warszawa

  • Jeśli szukacie miejsca na spotkanie rodzinne to ta restauracja jest idealna. Przy grupie 30 – 40 osób macie przytulny lokal z ładnym wystrojem i bardzo miłym ogródkiem dla siebie, pyszne jedzenie i przemiłą, sprawną obsługę. Ja i moi goście nie mieliśmy dosyć słów uznania. Dziękuję właścicielowi, p. Marzenie i pozostałym pracownikom. Nie wiem jak było przed zmianą ale teraz jest świetnie.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *