Sezon 20

Karczma Bławatek (Karczma u Sołtysa) – Duszniki-Zdrój

0 / 5 Średnia ocena: 0

Your page rank:

Duszniki-Zdrój to popularna miejscowość uzdrowiskowa położona w województwie dolnośląskim. W oddaleniu od centrum miasteczka znajdowała się Karczma u Sołtysa prowadzona przez Klementynę. Restauracja świeciła pustkami, ledwo zarabiając na siebie. Właścicielka wyczerpała wszystkie pomysły na ratowanie swojego biznesu, w obawie przed koniecznością jego zamknięcia postanowiła poprosić o pomoc Magdę Gessler.

Dane adresowe
Karczma Bławatek
(dawniej Karczma u Sołtysa)
ul. Podgórze 4a
57-340 Duszniki-Zdrój

OTWARTE
ŚRODA – NIEDZIELA

Karczma Bławatek – podsumowanie Kuchennych Rewolucji

Aby rewolucja w restauracji Klementyny się udała, należało zacząć od naprawy stosunków w jej rodzinie. Uporządkowane menu i zmiany we wnętrzu lokalu zrobiły wrażenie na zaproszonych na finałową kolację gościach. Magda Gessler po powrocie do karczmy kilka tygodni później wskazała drobne niedociągnięcia, doceniła jednak widoczne starania Klementyny i dała rekomendację Karczmie Bławatek.

Nazwa przed Kuchennymi RewolucjamiKarczma u Sołtysa
Nazwa po Kuchennych RewolucjachKarczma Bławatek
Wynik rewolucjiUdana
Status restauracjiCzynna
Odcinek13
Sezon20
Emisja w telewizji28 listopada 2019 r.

Jeden komentarz do “Karczma Bławatek (Karczma u Sołtysa) – Duszniki-Zdrój

  • Kuchnia na parterze, restauracja na piętrze, kelnerk biegają z talerzami góra, dół. Najperw długie oczekiwanie na stolik, później długie oczekięsemwanie na jedzenie. Pierogi z mięsem przeciętne polane zimnym masłem i zimną zasmażaną cebulką. Pstrąg miał inną cenę w karcie, inna na paragonie. Byliśmy tam pierwszego dnia naszego pobytu i więcej tam nie wróciliśmy.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *