Sezon 19CzynneUdaneLubelskieDębówka

Pyszny Zajazd (Zapiecek) – Dębówka

0 / 5 Średnia ocena: 0

Your page rank:

Dębówka to niewielka wieś granicząca z Lublinem. Tuż przy drodze krajowej prowadzącej do Warszawy pani Anna otworzyła okazałą góralską karczmę Zapiecek. Restauracja prosperowała nieźle, dopóki nie powstała obwodnica Lublina. Nieliczni goście nie narzekali na smak podawanych im potraw, ale sytuacja finansowa właścicielki znacznie się pogorszyła i potrzebna była interwencja Magdy Gessler.

Dane adresowe
Pyszny Zajazd
(dawniej Zapiecek)
Dębówka 16A
20-823 Dębówka

OTWARTE
CAŁY TYDZIEŃ

Pyszny Zajazd – podsumowanie Kuchennych Rewolucji

W trakcie rewolucji w Dębówce nie obyło się bez nerwów i gorzkich słów. Ostatecznie udało się jednak przeprowadzić duże zmiany w restauracji pani Anny. Finałowa kolacja zachwyciła gości. Podczas kontrolnej wizyty nie wszystko poszło tak, jak zakładał zespół, mimo to udało się zaliczyć ten trudny egzamin. Magda Gessler doceniła starania właścicielki lokalu, a Pyszny Zajazd do dziś zaprasza na smaczne potrawy.

Nazwa przed Kuchennymi RewolucjamiZapiecek
Nazwa po Kuchennych RewolucjachPyszny Zajazd
Wynik rewolucjiUdana
Status restauracjiCzynna
Odcinek6
Sezon19
Emisja w telewizji4 kwietnia 2019 r.

Jeden komentarz do “Pyszny Zajazd (Zapiecek) – Dębówka

  • Jestem lekko rozczarowana po wizycie 7 kwietnia był dosć duzy ruch stoliki zajęte we wnętrz jak i na zewnątrz moim zdaniem kuchnia przy takim oblężeniu sobie nie poradziła poszli na ilość a nie na jakość jak na te ceny nie polecam była to moja nie pierwsza wizyta w tym miejscu właścicielki nie widziałam czyli jak kota nie ma to myszy harcuja czas oczekiwania dość szybki miałam wrażenie że danie było odgrzewane i gumowate a nie chrupiące. Moja wcześniejsza wizyta była bardzo zadowalająca nawet byłam w szoku że trzymają cały czas poziom ale na danie dość sporo czekaliśmy ale było pysznie i świeżo ale ruch był mały. Po ostatniej wizycie nie mam ochoty już tam jesc wolę pojechać gdzie indziej konkurencja jest duża.NIe chcę odstraszac klientów każdy ma inny gust ale chce aby właścicielka znała prawdę i w tym kierunku poczynił
    kroki bo szkoda aby tak ładne miejsce przepadlo

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *