A Morze Las (Taste) – Świnoujście

0 / 5 Średnia ocena: 3.33

Your page rank:

Świnoujście jest najdalej wysuniętym na północny zachód miastem w Polsce, chętnie odwiedzanym przez turystów. W pobliżu przystani promowej restaurację Taste otworzyli Ewa i Krzysztof. Mimo doskonałej lokalizacji, gości odstraszał wystrój lokalu i karta dań zawierająca potrawy z różnych stron świata. Małżonkowie przerażeni coraz większymi stratami finansowymi postanowili poprosić o pomoc Magdę Gessler.

Dane adresowe
A Morze Las
(dawniej Taste)
ul. Wybrzeże Władysława IV 23 A
72-600 Świnoujście

OTWARTE
CAŁY TYDZIEŃ

A Morze Las – podsumowanie Kuchennych Rewolucji

To kolejna rewolucja, która zmieniła w restauracji niemal wszystko. Dzięki współpracy wszystkich jej uczestników udało się podać kolację zaproszonym gościom, którzy nie kryli zadowolenia. Powtórna wizyta Magdy Gessler nie wypadła już jednak tak dobrze. Właściciele utrzymywali, że kucharz trafił do szpitala, a potrawy przygotowała pomoc kuchenna, jednak restauratorka z Warszawy nie wydawała się przekonana. Warunkowo zaakceptowała starania załogi A Morze Las.

Nazwa przed Kuchennymi RewolucjamiTaste
Nazwa po Kuchennych RewolucjachA Morze Las
Wynik rewolucjiUdana
Status restauracjiCzynna
Odcinek2
Sezon19
Emisja w telewizji7 marca 2019 r.

Jeden komentarz do “A Morze Las (Taste) – Świnoujście

  • 6 sierpnia 2023 o 13:41
    Bezpośredni odnośnik

    Rewolucja nie została uznana jako udana przez p. M.Gessler. Dlatego funkcjonują pod inną nazwą i nie reklamują się z wizerunkiem MG. Pozdrawiam.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *