Sezon 18CzynneUdaneZachodniopomorskieStare Czarnowo

Biały Bawół (Czarny Bawół) – Stare Czarnowo

0 / 5 Średnia ocena: 0

Your page rank:

Stare Czarnowo to wieś w województwie zachodniopomorskim, otoczona lasem i jeziorami. Region słynie z kozich serów i miodów a także paprykarza szczecińskiego. Wiele lat temu do restauracji Czarny Bawół na randki zapraszał swoją przyszłą żonę Annę Ireneusz. Na 25. rocznicę ślubu postanowili kupić gospodę, która od kilku lat stała zamknięta i przywrócić jej dawną świetność. Pomimo starań właścicieli i kucharek, gości w restauracji brak. Magda Gessler przybyła do Starego Czarnowa, aby pomóc uratować restaurację.

Dane adresowe
Biały Bawół
(dawniej Czarny Bawół)
ul. Szczecińska 67
74-106 Stare Czarnowo

OTWARTE
WTOREK – NIEDZIELA

Biały Bawół – podsumowanie Kuchennych Rewolucji

Podstarzałe wnętrze restauracji wymagało odświeżenia. W podkreśleniu jasnych barw pomogło światło wielu lamp. Klimatu dodały lekkie dekoracje. Steki z polędwicy wołowej zachwyciły gości podczas finałowej kolacji. Magda Gessler dodała kucharkom odwagi a we właścicieli tchnęła energię do działania. Rewolucja zakończyła się powodzeniem a w Białym Bawole nadal można skosztować pysznych dań z regionalnych produktów.

Nazwa przed Kuchennymi RewolucjamiCzarny Bawół
Nazwa po Kuchennych RewolucjachBiały Bawół
Wynik rewolucjiUdana
Status restauracjiCzynna
Odcinek7
Sezon18
Emisja w telewizji18 października 2018 r.

Jeden komentarz do “Biały Bawół (Czarny Bawół) – Stare Czarnowo

  • Rewelacyjne jedzonko, pyszny chłodnik i faworki na przystawkę, ogromny i pyszny schabowy! Wszystko przystępne cenowo, jak na dzisiejsze czasy

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *