Wałkowane (Szafran) – Łódź

0 / 5 Średnia ocena: 3.67

Your page rank:

Piotrkowska to jedna z najbardziej znanych ulic i najdłuższy deptak w Polsce. Tutaj restaurację Szafran prowadziły Sylwia i Polina, spokrewnione ze sobą Polka i Ukrainka. Przez różne zawirowania z początków działalności kobiety nie miały pieniędzy na reklamę swojego lokalu, gości nie bywało u nich zbyt wielu, a pomocy w rozwiązaniu problemów postanowiły poszukać u Magdy Gessler.

Dane adresowe
Wałkowane
(dawniej Szafran)
ul. Piotrkowska 217
90-001 Łódź

ZAMKNIĘTE
NA STAŁE

Wałkowane – podsumowanie Kuchennych Rewolucji

Magda Gessler nie miała łatwego zadania w łódzkiej restauracji. Nie zabrakło łez, wzajemnych pretensji i mocnych słów. Wszystko jednak po to, by pomóc właścicielkom w odniesieniu sukcesu w tej niełatwej branży. Finałowa kolacja i jej pozytywny odbiór przez gości pozwalały sądzić, że się udało. Niestety podczas wizyty kontrolnej okazało się, że wskazówek pani Magdy nie potraktowano poważnie, a lokal nie ma nic wspólnego z sugerowanymi przez nią zmianami. Prowadząca uznała rewolucję za nieudaną, a Wałkowane wkrótce zostało zamknięte.

Nazwa przed Kuchennymi RewolucjamiSzafran
Nazwa po Kuchennych RewolucjachWałkowane
Wynik rewolucjiNieudana
Status restauracjiNieczynna
Odcinek4
Sezon15
Emisja w telewizji9 marca 2017 r.

2 komentarze do “Wałkowane (Szafran) – Łódź

 • 5 lutego 2023 o 08:14
  Bezpośredni odnośnik

  Telewizja powinna ponosić odpowiedzialność za nieudane rewolucje. Nie wiem kto pokrywa koszty remontu (przeróbki) lokali ale powinna to sponsorować TVN.
  Zbyt wiele jest nieudanych rewolucji i o tym się nie mówi.
  Pani Gessler powinna sama gotować jak np. Okrasa.
  Kiedyś oglądałam program gdzie rewolucja “padła” w jakimś lokalu bodajże nad morzem. Pani Gessler załatwiła pracę synowi właścicieli w Pszczynie, w lokalu po wcześniejszej rewolucji i okazało się że po jakimś czasie został zamknięty.
  Podsumowując jest to show a nie realna pomoc.
  Mówi się o brudzie w kuchni restauracji, a jak mają się do higieny długie włosy prowadzącej eksponowane podczas nagrywania programu.
  Pozdrawiam.

  Odpowiedz
  • 15 sierpnia 2023 o 10:59
   Bezpośredni odnośnik

   Koszty remontów pokrywa stacja TVN, sam udział w programie jest bezpłatny więc restauracja ma w zasadzie reklamę na całą Polskę za darmo… Za to co dzieje się po rewolucjach są odpowiedzialni wyłącznie właściciele lokali, w których takowe były przeprowadzane.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *