Sezon 14CzynneUdaneMazowieckiePłońsk

Słoneczna Miska (Cynamon) – Płońsk

0 / 5 Średnia ocena: 0

Your page rank:

Płońsk to niewielkie miasto w województwie mazowieckim, położone około 60 kilometrów od Warszawy. W Skrzynkach pod Płońskiem restaurację Cynamon otworzył Grzegorz, spełniając swoje marzenie o posiadaniu lokalu gastronomicznego. W Cynamonie podawano dania kuchni polskiej. Niestety brak doświadczenia i chęci do próbowania podawanych potraw, mimo pomocy rodziny ciągnęły restaurację na dno. Tylko Magda Gessler mogła tu pomóc.

Dane adresowe
Słoneczna Miska
(dawniej Cynamon)
Skrzynki 3a
09-100 Płońsk

OTWARTE
CAŁY TYDZIEŃ

Słoneczna Miska – podsumowanie Kuchennych Rewolucji

Rewolucja przeprowadzona przez Magdę Gessler zmieniła wnętrze lokalu oraz kartę dań. Wprowadziła do restauracji swojski klimat i wydobyła z właściciela ukryty potencjał. Finałowa kolacja dzięki ciężkiej pracy okazała się wielkim wydarzeniem, które docenili zaproszeni goście. Egzamin podczas kontrolnej wizyty Słoneczna Miska zdała celująco i do dziś udowadnia, że warto było poddać się rewolucji.

Nazwa przed Kuchennymi RewolucjamiCynamon
Nazwa po Kuchennych RewolucjachSłoneczna Miska
Wynik rewolucjiUdana
Status restauracjiCzynna
Odcinek5
Sezon14
Emisja w telewizji29 września 2016 r.

2 komentarze do “Słoneczna Miska (Cynamon) – Płońsk

  • Bylismy tam z mezem,wzielam dania ktore zaproponowala Pani Gessler.Powiem tak MASAKRA!!! Nie jestem wybredna ale na ,100 procent Pani Gessler by tego nie polecila.Rachunek tez nie byl maly!! NIE POLECAM !!Juz nigdy wiecej nie odwiedze tego miejsca chociaz mamy je po drodze na Mazury.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *