Nie Bo Mleczne (Piekielna Kuchnia) – Wałbrzych

0 / 5 Średnia ocena: 5

Your page rank:

Wałbrzych to miasto w województwie dolnośląskim, malowniczo położone u stóp Sudetów. W centrum miasta restaurację Piekielna Kuchnia otworzyła Justyna, która w poszukiwaniu sposobu na niezależność postanowiła spróbować swoich sił w gastronomii. Brak jasno podzielonych obowiązków spowodował chaos i rozżalenie pracowników. Lokal niestety nie przynosił dochodów, na pomoc wezwano więc Magdę Gessler.

Dane adresowe
Nie Bo Mleczne
(dawniej Piekielna Kuchnia)
ul. Świętej Jadwigi 6
58-300 Wałbrzych

ZAMKNIĘTE
NA STAŁE

Nie Bo Mleczne – podsumowanie Kuchennych Rewolucji

Rewolucja w Wałbrzychu miała burzliwy przebieg. Magda Gessler musiała włożyć wiele wysiłku w utemperowanie niełatwego charakteru Justyny. Nie obyło się bez gorzkich słów i łez. Warszawska restauratorka nie poddała się jednak łatwo i przeprowadziła duże zmiany w wystroju i karcie dań. Mimo udanej współpracy z zespołem, z właścicielką nie udało się porozumieć, na szczęście do czasu wizyty kontrolnej Justyna wyciągnęła wnioski i zdała egzamin ze smaku. Mimo to, wkrótce po emisji odcinka Nie Bo Mleczne zostało zamknięte.

Nazwa przed Kuchennymi RewolucjamiPiekielna Kuchnia
Nazwa po Kuchennych RewolucjachNie Bo Mleczne
Wynik rewolucjiUdana
Status restauracjiNieczynna
Odcinek1
Sezon14
Emisja w telewizji1 września 2016 r.

2 komentarze do “Nie Bo Mleczne (Piekielna Kuchnia) – Wałbrzych

  • 30 maja 2023 o 17:02
    Bezpośredni odnośnik

    Po tym programie, jak zobaczyłem, że pani Gessler najpierw przegarnia palcami włosy, a potem palcami układa na potrawie pocięte w słupki warzywo – horror ! Dużo podróżuję, byłem w wielu miejscach w Polsce i mam jedno spostrzeżenie – najsmaczniejsze jedzenie jest w małych, rodzinnych ” garkuchniach “, w których jedzą ” miejscowi “. Sam gotuję, dla siebie i wówczas to jest tylko ” moja odpowiedzialność wobec siebie “, ale czochrać pióra, a potem położyć, bez umycia rąk coś na talerz komuś ? Litości.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *