Abażur (Salon Kulinarny) – Warszawa

0 / 5 Średnia ocena: 0

Your page rank:

Warszawskie Bielany to pełna zieleni dzielnica. Na uboczu osiedla domów jednorodzinnych pani Małgosia we własnym salonie otworzyła restaurację Salon Kulinarny. Właścicielka włożyła całe serce w prowadzenie lokalu, starając się zadowolić swoich gości. Niestety chętnych na jej dania nie przybywało, a pani Małgosia nie chcąc rezygnować z marzenia o byciu restauratorką poprosiła o pomoc Magdę Gessler.

Dane adresowe
Abażur
(dawniej Salon Kulinarny)
ul. Raduńska 7
01-681 Warszawa

ZAMKNIĘTE
NA STAŁE

Abażur – podsumowanie Kuchennych Rewolucji

Rewolucja w bielańskiej restauracji przyniosła duże zmiany w nastawieniu właścicielki do prowadzenia własnego biznesu, popchnęła ją do działania i pozwoliła uwierzyć we własne możliwości. Dzięki wizycie Magdy Gessler poprawiły się też stosunki pani Małgosi z synem. Zaangażowanie całej załogi pozwoliło przygotować finałową kolację zgodnie z zaleceniami prowadzącej program. Mimo sukcesu rewolucji Abażur został jednak zamknięty.

Nazwa przed Kuchennymi RewolucjamiSalon Kulinarny
Nazwa po Kuchennych RewolucjachAbażur
Wynik rewolucjiUdana
Status restauracjiNieczynna
Odcinek7
Sezon13
Emisja w telewizji31 marca 2016 r.

Jeden komentarz do “Abażur (Salon Kulinarny) – Warszawa

  • 18 maja 2023 o 16:58
    Bezpośredni odnośnik

    Emisja powtórkowa z 2023 roku, 18 maja. Nie można robić z programu kulinarnego regulatora rodzinnego. Co to za robota aby ktoś się wtrącał w życie dorosłego człowieka. Dorosły ma prawo do błędów i do płacenia za własne błędy. Jeżeli czyjeś życie nie jest zagrożone to nikt nie powinien się dorosłemu wtrącać. A co do samej rewolucji to zamknięta już więc chyba ceny za duże chcieli mieć i nie wyszło.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *