Aktualności

Słodki prezent na urodziny i nie tylko – zaskocz bliskich tortem z dostawą

0 / 5 Średnia ocena: 5

Your page rank:

Nie masz pomysłu, jakim prezentem zaskoczyć bliską osobę? Mieszkasz daleko od rodziny, przyjaciół, a chcesz zafundować im wyjątkową niespodziankę? Oryginalnym pomysłem może okazać się słodki prezent w postaci pysznego tortu z dostawą pod same drzwi!

Urodzinowy tort z dostawą

Bez wątpienia tort kojarzony jest przede wszystkim z urodzinowym deserem, którego nie powinno zabraknąć na żadnym przyjęciu – czy to dziecka, czy też osoby dorosłej. Tort na urodziny może być przy tym nie tylko pyszny, ale i wyjątkowo dekoracyjny (tutaj wiele zależy oczywiście od fantazji i umiejętności cukiernika). Co jednak najważniejsze – może być również dostarczony bezpośrednio w ręce solenizanta!

Oferta tortów urodzinowych z dostawą na wskazany adres staje się coraz popularniejsza. Cukiernie internetowe zapewniają swoim klientom spory wybór zarówno samych ciast, jak i warunków dostawy. W obecnych czasach nic nie stoi na przeszkodzie, by zamówiony tort urodzinowy został wysłany na drugi koniec kraju (a nawet i dalej).

Tort — prezent z dostawą na urodziny to jednak nie tylko wygoda i możliwość zamówienia wymarzonego ciasta na własną imprezę. To również świetny pomysł na prezent dla bliskiej Ci osoby! Nie zawsze możesz przecież osobiście złożyć życzenia czy przekazać upominek. Jeśli zatem mieszkacie daleko od siebie lub zwyczajnie czas nie pozwala Ci na tradycyjną formę składania życzeń – wybierz prezent w postaci tortu z dostawą. Jesteśmy przekonani, że będzie to wyjątkowa niespodzianka dla każdej obdarowanej osoby!

Tort z dowozem – na prezent

Wspomnieliśmy już, że tort może być świetną niespodzianką urodzinową, czy to dla Ciebie, czy dla drugiej osoby. Pamiętaj jednak, że tego rodzaju ciasto może być też wyjątkowym prezentem z innej okazji!

Cukiernie internetowe oferują często możliwość zamówienia tortu w określonym kształcie, na przykład serca – wówczas deser możesz wysłać swojej drugiej połówce z okazji Walentynek. Taki upominek pozwoli wyrazić uczucia nawet wtedy, gdy jesteście daleko od siebie.

Tort z dostawą do domu może ponadto zastąpić bukiet kwiatów, gdy chcesz uświetnić Dzień Matki lub imieniny krewnego czy dobrego przyjaciela.

Torty okazjonalne z dostawą do domu

Nie tylko ciasta urodzinowe możesz zamówić w internetowej cukierni. Tego rodzaju firmy oferują oczywiście wykonanie oraz dostarczenie także tortów okazjonalnych innego rodzaju. Może tort na wieczór panieński, z dostawą do miejsca imprezy? Lub też dekoracyjne ciasto na przyjęcie z okazji rocznicy ślubu? To Ty, jako zamawiający, decydujesz zarówno o rodzaju tortu okazjonalnego z dostawą, jak i o jego przeznaczeniu.

Cały proces zamawiania jest przy tym wyjątkowo prosty. Na stronie internetowej wybranej cukierni znajdziesz wykaz tortów, które są dostarczane na wskazany adres. Najczęściej firmy cukiernicze działające w Internecie umożliwiają niemal dowolne konfigurowanie zamówienia – począwszy od wielkości ciasta (podanej w liczbie kawałków lub też średnicy tortu), aż po rodzaj biszkoptu oraz kremu czy w końcu dekorację. Po ustaleniu wytycznych otrzymujesz gotową wycenę – po uiszczeniu opłaty i wyborze dnia dostawy, cukiernia internetowa zajmie się realizacją zlecenia.

Nie musisz obawiać się, że wybrany tort na zamówienie dotrze do Ciebie lub wybranej osoby w złym stanie – cukiernie dbają o bezpieczne zapakowanie ciasta, a firmy kurierskie, które dowożą zamówienia tego rodzaju realizują przewozy z wykorzystaniem pojazdów wyposażonych w kabiny chłodnicze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *