Aktualności

Rewolucje marketingowe w restauracji – co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

0 / 5 Średnia ocena: 0

Your page rank:

Prowadząc własną restaurację, musisz mierzyć się z wieloma wyzwaniami. Jednym z głównych jest efektywne zdobywanie klientów, aby Twój interes mógł kwitnąć w najlepsze. Czasem jednak mimo świetnej oferty i doskonałego jedzenia klientów brakuje. To czas, by pomyśleć o rewolucjach marketingowych w Twojej restauracji!

Nie zawsze jest tak jak zaplanowałeś…

Wiesz najlepiej, jak to jest prowadzić swój własny biznes gastronomiczny. Bywa satysfakcjonująco, gdy klienci wracają w Twoje restauracyjne progi i polecają Twoje kulinarne specjały – to wtedy właśnie stwierdzasz, że to, co robisz, sprawia Ci prawdziwą frajdę i satysfakcje. Bywa niestety też tak, że pomimo Twoich starań, nic się nie układa tak, jak powinno. Przede wszystkim brakuje klientów, a bez nich żadna restauracja nie ma szans pretrwać. Co zrobić w takiej sytuacji? Jakie zmiany wprowadzić? A może potrzebna rewolucja?

Z czego składa się szkolenie?

Takie właśnie rewolucje marketingowe w restauracji oferuje Kamil Szerszeński z BRAVE Creative Agency. Stworzone przez niego 4-dniowe szkolenie stacjonarne w Twojej restauracji pomoże Twojemu biznesowi wydźwignąć się z marazmu i zdobyć mocną pozycję na gastronomicznej mapie Twojego miasta i regionu. Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej. 

W pierwszej z nich dowiesz się tego, co istotne na temat nowoczesnego marketingu w restauracji. Poruszone zostaną tematy sieci społecznościowych (jakie są najbardziej skuteczne dla Twojej restauracji), dowiesz się, jakie tworzyć treści na Facebooku, Instagramie i Tok Toku, jak je dopasować do swojej grupy docelowej itp. Poznasz podstawy popularnego dziś Influencer Marketingu, dowiadując się, jak podejmować współpracę z influencerami, jak ich dobierać, na co uważać. Zaczniesz korzystać z pomocnych programów do grafiki i animacji – CANVA, zaznajomisz się z programem Creator Studio.

W części praktycznej marketingowej czeka na Ciebie szereg wartościowych lekcji. Prowadzący zorganizuje sesję zdjęciową dań oraz lokalu, pokazując, jak należy wykonywać atrakcyjne fotografie jedzenia (co jest kluczowe, żeby zachęcić klientów do odwiedzin), razem z nim nagrasz reelsy na Instagrama jedzenia oraz napojów, omówicie strategię marketingową na najbliższe miesiące, zaplanujecie konkretne działania promocyjne zarówno w obszarze online, jak i offline. 

W razie potrzeby zmienione zostaną Twoje materiały reklamowe i wizerunkowe, aby bardziej przykuwały uwagę. Prowadzący zaprezentuje konkretne metody działania, dzięki którym w Twojej restauracji pojawią się nowi goście. Zobaczy też, jak pracuje Twoja załoga i na tej podstawie podpowie, co możecie robić jeszcze lepiej. Warto zarezerwować termin jeszcze w lutym 2023 roku, żeby uzyskać rabat w wysokości 1000 zł netto (rewolucje mogą odbyć się dowolnym innym miesiącu 2023 roku!).

Rewolucje marketingowe w restauracji – jak wygląda współpraca?

4-dniowe szkolenie w Twojej restauracji przeprowadzi dla Ciebie właściciel agencji kreatywnej i wydawnictwa BRAVE Media i twórca marki BE BRAVE – Kamil Szerszeński. Są idealne dla właścicieli, managerów i pracowników. Jeśli chcesz się zapisać, wypełnij formularz rejestracyjny i odpowiedz na zawarte w nim pytania. W kolejnym kroku ustalicie termin widerozmowy, by omówić Twoje oczekiwania i problemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *