Aktualności

Niezwykła pizzeria i kawiarnia Buon Giorno Bar Caffe w Kętach

0 / 5 Średnia ocena: 0

Your page rank:

Poszukiwanie ciekawych miejsc, by nie tylko zasmakować kuchni, ale również doświadczeń związanych z kulturą danego kraju, jest obecnie bardzo modne. Warto więc szukać takich adresów, za którymi poza dobrym menu stoi również ciekawa historia. Taki właśnie jest Bar Caffe Buon Giorno w Kętach: kawiarnia, a od niedawna również pizzeria. To zdecydowanie jedno z miejsc, które warto wpisać na swoją kulinarną mapę. Poniżej przybliżamy dlaczego! Zapraszamy do lektury i do Buon Giorno oczywiście!

Kawiarnia, która przenosi nas do gorących Włoch

Gdy mowa o Włoszech, często w pierwszym momencie przychodzi nam do głowy skojarzenie z aromatyczną kawą. Włosi znani są również z doskonałych deserów. To właśnie z miłości do tego co pyszne i tak charakterystyczne dla Italii znani są właściciele wyjątkowego miejsca na kulinarnej mapie Kęt. Bar Caffe Buon Giorno powstał nie tylko z pasji do kawy i słodkości, ale przede wszystkim w oparciu o prawdziwie gorące wspomnienia z Włoch. Dodatkowo wnętrze kawiarni zostało ozdobione zdjęciami włoskich uliczek, a klimatyczne umeblowanie wzmacnia efekt przeniesienia się w czasie i przestrzeni do tego pięknego kraju.

W kawiarni Caffe Buon Giorno poza mile spędzonym czasem, możemy również nabyć świeżo palone ziarna, które zabierzemy ze sobą do domu oraz profesjonalny sprzęt, w którego skład wchodzą wysokiej klasy ekspresy do kawy oraz akcesoria.

Bar Caffe Buon Giorno wita pizzę w menu!

W zeszłym roku do portfolio kawiarni Caffe Buon Giorno dołączyła również świeżo wypiekana pizza. Ten prawdziwie włoski smak, oparty na tradycyjnej recepturze i wypiekaniu w piecu opalanym drewnem nadaje niepowtarzalnego smaku i charakteru. Menu pizzerii jest naprawdę szerokie. Znajdziemy tam klasyczne propozycje pizz, jak również te z ciekawymi, włoskimi dodatkami. Dzięki dużemu zainteresowaniu jakim cieszy się nowy etap w historii Baru Caffe Buon Giorno, właściciele zdecydowali się na wprowadzenie usługi pizza z dowozem. A więc każdy, kto będzie chciał zrelaksować się w domowym zaciszu z gorącym kawałkiem pysznej pizzy w ręku, będzie miał taką możliwość. Charakteru całości dodaje również fakt, że pizza dostarczana jest samochodem Fiat 500, który jest najchętniej wybieranym samochodem przez Włochów.

Miejsce, które inspiruje – współpraca z mentorami klubu 555

Warto również wspomnieć, że Bar Caffe Buon Giorno poza ofertą kawiarni i pizzerii jest również pierwszą w Polsce Klubokawiarnią przy Klubie 555, którego właścicielem jest znany couch Fryderyk Karzełek. Nazwa klubu 555 pochodzi od godziny 5:55, o której każdego dnia założyciel prowadzi na żywo rozwojowe transmisje live, inspirujące do zmiany swojego życia na lepsze. Obejmuje m.in. pracę nad koncentracją, samodyscypliną, emocjami i rozwojem osobistym. W Barze Caffe Buon Giorno możemy również brać udział w spotkaniach rozwojowych, prowadzonych przez mentorów klubu 555 oraz nabyć ciekawe, rozwojowe gadżety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *