Aktualności

Jednorazowe pojemniki na sos dla gastronomii

0 / 5 Średnia ocena: 0

Your page rank:

Sosy i dipy to dodatki, których nie może zabraknąć w wielu lokalach gastronomicznych. Bary i restauracje serwujące dania na wynos, muszą pamiętać o tym, aby w wyposażeniu lokalu pojawiły się pojemniki na sos, w których będzie można bezpieczne zapakować takie dopełnienie posiłku.

Firma PickUrPack to sprawdzony dostawca opakowań jednorazowych, który w swoim asortymencie posiada również jednorazowe pojemniki na sos wraz z pokrywkami.

Plastikowe pojemniki na sos – wygoda i bezpieczeństwo przewożenia

Każdy lokal gastronomiczny, który chce się cieszyć dobrą opinią wśród klientów, musi dbać nie tylko o przygotowanie dobrego jedzenia, ale też jego odpowiednią oprawę. Oznacza to między innymi odpowiednie pakowanie produktów zarówno do jedzenia na miejscu, jak i na wynos. W przypadku tej drugiej opcji korzysta się z opakowań jednorazowych, których wybór jest bardzo ważny w celu utrzymania prestiżu danego miejsca.

Funkcjonalnym wyborem są plastikowe pojemniki na sos wykonane z tworzywa PP, czyli polipropylenu, który świetnie sprawdza się do przechowywania żywności płynnej. Jest to jeden z najbezpieczniejszych dla człowieka materiałów sztucznych, który świetnie sprawdzi się na wyposażeniu dowolnego lokalu serwującego jedzenie. Do takich pojemników firma PickUrPack oferuje także plastikowe pokrywki do sosów, które dopełniają całości.

Ekologiczne papierowe pojemniczki na sos

Coraz więcej przedsiębiorców wybiera opakowania jednorazowe, kierując się względami ekologicznymi. Wśród produktów eko największą popularnością cieszą się pojemniki z papieru kraft. Są one również wytrzymałe na wilgoć i wysoką temperaturę, dlatego sprawdzą się do transportu sosu w produktach na wynos. Każde takie opakowanie powinno zostać zamknięte papierowym wieczkiem do sosu.

PickUrPack to firma, która współpracuje z renomowanymi producentami opakowań do gastronomii. Wszyscy przedsiębiorcy, którym zależy na zachowaniu wysokiej jakości wydawania dań na wynos, mogą nawiązać współpracę z tym sprawdzonym dostawcą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *