Sezon 23NieczynneNieudaneŚląskiePiekary Śląskie

Szynk pod Cycokiem (Tasty) – Piekary Śląskie

0 / 5 Średnia ocena: 3.5

Your page rank:

Magda Gessler po raz kolejny odwiedziła Piekary Śląskie, miasto położone niespełna 20 kilometrów samochodem od Katowic. Tym razem o pomoc poprosił nieco ekscentryczny właściciel restauracji Tasty, która działała przy ulicy Piotra Skargi 15 w Piekarach Śląskich. Odcinek obfitował w uwielbiane przez fanów programu Kuchenne Rewolucje sceny grozy, w trakcie których najpopularniejsza polska restauratorka krzyczała, tłukła zastawę i odkrywała miejsca, które – delikatnie mówiąc – nie były utrzymywane w odpowiedniej czystości.

Dane adresowe
Szynk pod Cycokiem
(dawniej Tasty)
ul. Piotra Skargi 15
41-940 Piekary Śląskie

ZAMKNIĘTE
NA STAŁE

Historia restauracji Tasty

Wnioskując po liczbie opinii w Google Maps, restauracja Tasty należała do znanych miejsc w Piekarach Śląskich. Pierwsze recenzje pochodzą jeszcze z roku 2018 i nierzadko bywały bardzo pozytywne. Nie od samego początku była to jednak klasyczna restauracja z obsługą kelnerską, na co w negatywnej opinii zwracała uwagę Aleksandra. Wśród minusów wskazała ona m.in.:

 • brak ciepłej wody w toalecie
 • brak wentylacji
 • długi czas oczekiwania na danie
 • kiepski smak pizzy i makaronu

Wśród wielu druzgocących opinii pojawiały się jednak także oceny bardzo pochlebne. Wielu bywalców lokalu doceniało smak potraw i jakość składników. Często podkreślana była dostępność piwa Tyskie w wariancie 14-dniowym. W wielu dobrych recenzjach pojawiał się jednak wątek długiego czasu oczekiwania na podanie jedzenia, a temat ten wybrzmiał także w trakcie wizyty Magdy Gessler w Piekarach Śląskich. Widać więc, że tego problemu właścicielowi restauracji nie udało się rozwiązać nawet pod wpływem udziału w programie Kuchenne Rewolucje.

Szynk pod Cycokiem – podsumowanie Kuchennych Rewolucji

Niestety rewolucja w Piekarach Śląskich dla restauracji Tasty skończyła się niepowodzeniem. Magda Gessler zapowiedziała zmiany, zaproponowała nową nazwę lokalu – Szynk pod Cycokiem, ale nie doszło nawet do finałowej kolacji. Po raz kolejny potwierdziła się stara prawda, że nie da się pomóc komuś, kto tej pomocy nie chce bądź nie potrafi przyjąć. Fani Kuchennych Rewolucji nie będą mieć więc szansy, aby odwiedzić restaurację i skosztować odmienionego menu.

Nazwa przed Kuchennymi RewolucjamiTasty
Nazwa po Kuchennych RewolucjachSzynk pod Cycokiem
Wynik rewolucjiNieudana
Status restauracjiNieczynna
Odcinek4
Sezon23
Emisja w telewizji23 września 2021 r.

4 komentarze do “Szynk pod Cycokiem (Tasty) – Piekary Śląskie

 • Szkoda, bo zamawialiśmy z tej restauracji nie raz i było pysznie. Zupa francuska z serów pleśniowych, quesadila to były smaczne potrawy.

  Odpowiedz
  • Co ty dupcysz…. Chop nawet do pchania karuzeli się nie nadaje. Ludzie dajcie pokój. Brak słów.

   Odpowiedz
  • Ja jakbym czekał na jedzenie 4 godziny i w końcu by przyjechał dostawca to bym wsiadł do auta z nim i pojechał do tej “restauracji”. Poprosił właściciela i ciulnal tym całym żarciem mu w ryj. Ludzie zastanówcie się co Wy piszecie. Oczywiście do dostawcy żadnych pretensji bym nie miał, bo nie jest niczemu winny. I drugi komentarz. Szkoda właściciela. Jak jest chop nieogarnięty to na produkcję niech idzie. Sprężynki lub śrubki produkować, a nie za gastronomię. Brak słów

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *